Etiketim: suhareka

Te Fundit

Sekreti për nji seks ma të ‘nxehtë’ (foto 18+)

Provoni këto metoda për rritjen e knaqësisë në seks. Duket se krejt qëndron te metoda e frymëmarrjes. Kështu, ma poshtë mundeni me mësue se...

Masat shtesë ndaj Serbisë, reagon presidenti Thaçi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reague mbas vendimit të kryeministrit në ikje, Albin Kurtit, për masat e“reciprocitetit” ndaj Serbisë.Shkrimi i plotë:Në përpëlitjet e...

Kimetja “godet” fort Albin Kurtin: Në daç pranoje…

Nga Kimete BerishaMesnatë dhe shi!U bë fati i Albin Kurtit si hiti i Veli Sahitit, ‘U ndamë në errësirë, atë natë kur binte shi’.Të...