Etiketim: Teknologjia

E Fundit

Veseli: Legalizimi i ndërtimeve pa leje ka m’i dhanë shtytje ekonomisë tue zhbllokue 10...

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, sonte ka vizitue edhe Lagjen e Trimave në Prizren, ku ka folë për Planin Kundër Korrupsionit...

Kadri Veseli: Lufta kundër korrupsionit dhe nepotizmit, standard i ri për me ndalë të...

Kandidati për Kryeministër të Kosovës nga PDK, Kadri Veseli, ka vizitue sot strukturat e këtij subjekti në Gjakovë. Veseli tha se lufta kundër korrupsionit dhe...

I dërguemi special i BE për dialogun Kosovë-Serbi ka me u caktue nga Gjermania

Mësohet nga REL, prej burimeve jo zyrtare, se Gjermania ka me qenë përcaktuese e të Dërguemit special të BE në bisedimet Kosovë-Serbi. Sot Kancelarja e...