Etiketim: terrnava

E Fundit

LDK’ja “kapet” në befasi, qe kend e propozon VV’ja për president

Marrëveshja eventuale për koalicionin e ardhshëm qeverisës ndërmjet Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, pritet me përfshi edhe çashtjen e presidentit të ardhshëm...

Kqyreni kete levizje te papame ne kickbox (video)

Davy Gallon, 30-vjeçar, kick-bokser ne UFC, u ndesh me 35-vjeçarin veteran Ross Pearson ne Brentwood, Essex, te Shtunen. Kqyreni çka i ban Gallon veteranit Pearson,...

Kosova bani krejt çka mujti!

Kosova humbi 4 me xero nga Anglia, dhe me kete ndeshje permbylli kualifikueset për Kampionatin Europian 2020. ‘Dardanët’ u paraqitën mirë ne këtë ndeshje, por...