Etiketim: terroristi

E Fundit

Presidenti Thaçi i reagon ashpër Vucic’it

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reague ndaj deklaratave të liderëve politikë në Serbi, të cilët mohojnë vazhdimisht të kenë krye krime në Kosovë. Presidenti...

Haziri: I kërkova falje Kurtit mbasi e quejta “Mr. Bean”

Nënkryetari i LDK's, Lutfi Haziri, e ka komentue çashtjen e “Mr. Bean'it”, me të cilin emën i ishte drejtue Albin Kurtit gjatë fushatës elektorale...
vucic-putin

Takimi Putin-Vucic: Sa pajtohen Rusia dhe Serbia

BBC News   Pas gjashtë vitesh rrethi u mbyll – në atë vend ku u takuan herën e parë Vlladimir Putin’i dhe Aleksandar Vuçiç, dy politikanët...