Etiketim: the independent

E Fundit

Nurellari: Diskutimi për postin e Presidentit asht gja e ulët dhe arrogante, LDK po...

Politologu Adri Nurellai ishte i ftuem në emisionin "Momentum" në Televizionin Rrokum. Ai tha se, solidariteti i shfaqun mbas termetit qe goditi Shqipnine ishte nji...

Cakaj takon Borrell’in, qe çka i thotë për Kosovën

Ministri i Jashtëm i Shqipnisë, Gent Cakaj, nëpërmjet nji postimi në Facebook ka ba me dije se asht takue me Përfaqësuesin e Naltë për...

Hajt mujshi me ndalë Muriqin! Kqyrni gollat e tij sot (video)

Vedat Muriqi thjesht s’din me u ndalë në Turqi. Sulmuesi i Kosovës ka realizue dy golla në fitoren e thellë të Fenerbahçes 5-2 ndaj Genclerbirligi. Muriqin...