Etiketim: the independent

Te Fundit

Veç 5 minuta: Kaq pati kohë Grenell për Albin Kurtin, i kishte këto kërkesa...

I dërguemi i Posaçëm i Presidentit amerikan, Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka përfundue takimin në selinë qendrore të Lëvizjes Vetëvendosje me...

Djem, pornostarja e famshme ju vjen në ndihmë me këto sekrete: Qe 5 gjanat...

E cilësueme si Mbretnesha e filmave për të rritun, Jenna Jameson, mbas nji karrierë të suksesshme në filmat për të rritun (1993-2008), ka disa...

Kurti i thotë do fjalë për takimin 5 minutësh me Grenell

Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti, ka thanë se me Richard Grenell kanë diskutue për ekonominë dhe mundësinë e hapjes së vendeve të reja të...