Etiketim: tifozet

Te Fundit

Kurti para 3 vjete: S’ka me pase ma anetare te bordeve me libreza te...

Në fushatës elektorale për zgjedhjet e vitit 2017, me 9 Qershor, lideri i Vetëvendosjes, sot kryeministër i shkarkuem, Albin Kurti, ne nji interviste tha...

E thotë Haki Abazi: Veriu asht i ndamë – Ja len “fajin” dikujt tjetër!

“Veriu është i ndarë, sepse Thaçi e ka ndarë dhe e ka mbajtur të tillë për 20-vjet”, ka shkrue Abazi, në nji reagim në...

“Arsyetimi” i Liburn Aliut plot me konspiracione, përmend gjakderdhjen!!!

Aktivisti i Vetëvendosjes, Liburn Aliu, ka ba nji status në profilin e tij në Facebook të mbushun me konspiracione pa u lodhë me ofrue...