Tema: tifozja

Parashikuesja e ndeshjeve që po “tranon” tifozët (kujdes, foto +18)

Quhet Martina Finocchio dhe asht nji 22-vjeçare nga Pescara. Italianja asht ba e famshme online për shkak të parashikimeve që ban në trupin e saj...

Tifozja e Interit vjen me nji kalendar te ‘zjarrtë’ për Vitin...

Modelja e njoftun Ines Trocchia ka 'dhezë' dritat e vitit të ri, mbasi ka pozue për kalendarin e vitit 2019 të nji kompanie private. Bukuroshja...

Kjo asht tifozja e ‘zjarrtë’ e Bolonja’s, mos e huqni (foto...

Katër ndeshje dhe vetëm nji pikë. Bolonja nuk po kalon nji moment të mirë në Serinë A, por Gloria Taglioli i qëndron gjithmonë pranë skuadrës...

Kjo tifoze braziliane po ‘tranon’ Istagramin më këto skena! (foto +18)

Sabrina Risa është një nga femrat më të bukur në Brazil dhe duket qartë dhe në fotot që hedh në profilin e saj në...

Tifozja seksi e Interit i tërbon krejt me fotot e fundit...

Inter asht nji kulmin e merkatos ku momentalisht po flitet për dy afrime të bujshme, Arthuro Vidal që asht i sigurt dhe andrra Luka...

Danimarkë-Francë, krejt vëmendjen e mori tifozja seksi në tribunë (foto +18)

Ndeshja mes Danimarkës dhe Francës nuk prodhoi golla, dhe shumë pak raste në fushën e lojës. Por, ajo që ra në sy ishin tifozet seksi...

Tifozja ma seksi ruse, asht nji yll i filmave me ‘pullë’...

Nji bjonde tërheqëse asht etiketue si tifozja ma seksi e Rusisë në Kampionatin Botnor. Fotografitë e saja, e veshun me simbolet ruse, kanë pushtue mediat...

Qe përse Peruja duhet me dhanë goll patjetër! (foto +18)

Ka edhe dy ndeshje për me ba. Nissu Cauti asht tifozja ma e flaktë e Perusë, e cila ka ba nji premtim të veçantë. Nëse të...

Anna Chernova, tifozja superseksi e Rusisë, s’ban pa e pa! (foto...

Anna Chernova, asht nji prej femnave që e trondit Instagramin. Modelja ruse 31-vjeçare, që përdor pseudonimin Anella Miller, asht ndër ma të ndjekunat kohët e...

Tifozja e ‘zjarrtë’ e Juves, s’ban pa i pa fotot e...

Juve shënoi titullin e 7 radhazi kampion dhe për këtë të gjithë tifozët e ‘Zojës së Vjetër’ kanë nji arsye ma shumë për me...