Etiketim: Tottenham

Te Fundit

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani priten me protesta në ‘Trepçë’

Kryeministri Albin Kurti dhe kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, janë pritë me protesta në minierën e Trepçës ku pritet me u mbajtë manifestimi për...

Vjen konfirmimi: Bahet e ditun a ka me mbetë Grenell i dërguemi i presidentit...

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka emnue ambasadorin e SHBA në Gjermani dhe të dërguemin e posaçëm për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Richard Grenell,...

Skenari i Kurtit për shkarkimet e bordeve (foto)

Fati i njajtë i Bordit të Telekomit të Kosovës i pret edhe nji numër të madh të ndërmarrjeve tjera. Kryeministri, Albin Kurti, sikurse edhe...