Tema: trupi

Kylie Jenner rrëfen sekretin e trupit të saj mbas shtatzanisë (foto)

Motra e vogël e familjes Kardashian, Kylie Jenner, ka zbulue sekretin e humbjes së peshës mbas shtatzanisë. Vogëlushja Stormi ka mbushë 1 vjet dhe Kylie...

Nxirret trupi nga mbetjet e avionit, nuk dihet a asht i...

Trupi, që u gjend në mbetjet e avionit ku udhëtonte Emiliano Sala dhe piloti David Ibbotson, asht nxjerrë nga rrënojat. Air Accidents Investigation Branch (AAIB)...

Gjendet nji kufomë në bordin e avionit, nuk dihet nëse asht...

Gjendet nji trup në avionin e rrxuem në kanalin e La Manshit me të cilin udhëtonte futbollisti argjentinas, Emiliano Sala, dhe piloti. Lajmin e...

Çka ju kallxon trupi juej nëpërmjet këtyne shejave!?

Përmes disa shejave që i jep herë mbas here, trupi juej mundohet me kallxue se çka po ndodh mbrenda tij dhe se duhet me...

Gjashtë sinjalet e trupit te cilat nuk duhet me i injorue...

Angazhimet e përditshme dhe shqetësimet e shpeshta janë të tilla që me humbë mendjen edhe në rastet kur bahet fjalë për shëndetin. Dhimbjet e përsërituna...

Gjendet nji trup i pajetë në Gjakovë

Nji trup i pajetë asht gjetë sot ne Gjakovë. Trupi asht gjetë rreth orës 14:39 te 'Ura e Fshejtë' e këtij qyteti. Rastin për këtë e...

Çka ndodh në momentin që lini duhanin!? (video)

Krejt e dijmë çfarë damesh shkakton pimja e duhanit në trup. Por, a e dini se qysh ndikon në trup lania e duhanit? Efektet e...

Familja merr trupin, Kaçifa i mbuluem me flamurin grek (foto)

Në Bularat kanë vijue homazhet për ekstremistin grek, Konstandino Kaçifa. Ai asht prit nga familjarë dhe banorë të fshatit, të cilët kanë shpërthye në lot. Kaçifas...

Djemtë e Khashoggit duen trupin e babës, me varrosë me dinjitet

Djemtë e gazetarit të vramë Jamal Khashoggi kanë kërkue me u dorëzue trupi i babes se tyne për me varros në mënyrë dinjitoze. Salah dhe...

Vrasja e Khashoggi’t, këshilltari i Erdogan: Trupin e gazetarit e tretën...

Nji zyrtar i naltë turk i cili asht edhe këshilltari presidencial Erdogan, Yasin Aktay, beson se trupi i Jamal Khashoggi u tret me acid...