Etiketim: trupi

Te Fundit

Ky asht reagimi i Hotit, mbas sulmit me vo

Zavendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, asht shprehë se porositësit e gjuejtjes me vo ndaj tij sot tentojnë me mbajtë të izolueme Kosovën. Ky asht reagimi...

Kurti emnon njerez qe kane akuza per mashtrim dhe nepotizem!

Portali Insajderi, sjell nji artikull investigues me te cilin konfirmohet se Qeveria Kurti po emnon ne poste qeveritare, njerez qe kane akuza per mashtrim...

Kur doni me ba foto të bukura, por nji i ‘çmendun’ jau prish planet…(foto)

Në kohët e sotme imazhi ka shumë randësi, por çka nëse gjatë shkrepjes gjithçka shkon gabim? Këto fotografi janë kapë vërtet në momentet ma të...