Etiketim: turqi

Te Fundit

Arta Nitaj dhe Dubai, aty ku bukuria ka çmim! (foto)

Modelet shqiptare ka nji kohe qe e kane zbulu Dubain dhe jetën super luksoze qe bahet ne kete qytet arab. Në mesin e tyne asht...

Çka i thane ambasadores amerikane ne Tirane, Grenell dhe Reeker

SHBA po ban angazhime te shtueme ne drejtim te gjetjes se nji solucioni final mes Kosoves dhe Serbise. Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim,...

Në Shqipni mungoi ndjekja penale për krimet e komunizmit!

Intervista që zhvillova me ekspertin gjerman, Jörg Lüer për debatin aktual mbi të shkuarën në Shqipëri shpresoj të jetë një kontribut për atë që...