Etiketim: turqi

Te Fundit

Serbët i gëzohen vendimit të Albin Kurtit, kqyreni çka shkruejnë (foto)

Mediat serbe menjiherë kanë raportue për vendimin e kryeministrit Albin Kurti që me u heqë tarifa për landën e parë ndaj Serbisë dhe Bosnjë...

Pamje nga vendi i ngjarjes, ku u dogj trupi i Qerim Kelmendit (foto)

Indeksonline ka sigurue pamjet e natës kritike të së Mërkurës, kur ndodhi vrasja e Qerim Kelmendit. Trupi i Kelmendit u gjet në Zahaq-Pejë, mbrenda nji...

Nexhmije Hoxha dhe Sabiha Kasimati, “koeçidenca” e vdekjes në një ditë

        Mirela Kumbaro   Sot është 2️⃣6️⃣ shkurt 2020. Kronikat e lajmeve lajmeruan me bujë vdekjen e një gruaje 99 vjeçare. Nuk më intereson fundi biologjik i gruas 99...