Etiketim: turqi

Te Fundit

Rrezikohet kampionati shqiptar

Një futbollist i Bylis rezulton pozitiv me Covid-19.24 orë para rifillimit të kampionatit dhe ndeshjes Bylis-Tirana e programuar për t'u luajtur të mërkurën në...

Dacic i ankohet SHBA’ve për Kosovën, e merr përgjigjen e ambasadorit

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Dacic, i është ankuar ambasaodorit amerikan, Anthony Godfrey për vendimin e qeverisë në detyrë të Kosovës për reciprocitet....

Coronavirus’i, tronditet Barcelona (foto)

Një lajm tronditës është mësuar ditën e sotme te Barcelona. Pesë lojtarë të ekipit katalanas dhe dy anëtarë të stafit drejtues, rezultuan pozitivë ndaj...