Etiketim: turqi

Te Fundit

Pse Kurti ka rezerva për marrëveshjet e nënshkrueme në Munich?

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i cili po merr pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munich, tha për Radion Evropa e Lirë se ka...
Tomë Gashi

Qe qysh e shan Tomë Gashi analistin kosovar

Analisti politik, Ilir Mirena, ka publikue nji nga lajmet ku thuhej se Sekretari Mike Pompeo dhe Ambasadori Richard Grenell, kanë refuzue me takue dje...

Video që u ba virale: Kqyreni qysh e heqin borën prej kulmi (video)

Nji çift norvegjez ka gjetë nji mënyrë interesante me pastrue borën. Ata përdorin nji litar me heqë borën nga kulmi. Por, video e pastrimit të borës...