Tema: uran ismajli

LDK: Ministri Ismaili me i lanë Facebook’un dhe selfiet

Grupi Parlamentari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) ka thanë sot se shëndetësia në Kosovë tash asht në kollaps, simbas tij këto probleme kanë...

Kqyrni çfare paga kane me marre mjeket e infermieret (grafikon)

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili i ka publikue pagat e profesionistëve shëndetësorë mbas miratimit të Ligjit të Pagave në Kuvendin e Kosovës. Ai ka tregue...

Uran Ismaili tregon me video se sa ka pasë nevojë për...

Para do dite, 750 kreveta të ri janë vendosë në klinikat e ndryshme të QKUK. Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka zgjedhë me tregue përmes...

Ministri Ismaili jep nji lajm të mirë për rrogat e mjekëve

Projektligji për pagat që para do dite ka kalue në Qeveri dhe asht procedue në Kuvendin e Kosovës për votim, do të të siguroj...

Nënkryetari i PDK’s sqaron çka asht korrigjimi i kufijve (foto)

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismajli, ka vlerësue se partitë opozitare nuk duen të jenë pjesë e procesit të dialogut sepse, simbas...

Ministri Ismaili jep lajm të mirë: Hiqet lista e pritjes për...

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka ba të ditun nji lajm mjaft të mirë për pacientët që asht dashtë të presin shumë ditë me...

Ministri Ismaili ka nji lajm të mirë për profesionistët shëndetësorë lidhun...

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, gjatë seancës së Kuvendit të Kosovës jau ka dhanë nji lajm të mirë profesionistëve shëndetësorë. Ismaili ka thanë se tashma...

Uran Ismaili i reagon Lutfi Hazirit

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i ka reague nënkryetarit të LDK's, Lutfi Hazirit, i cili ma herët tha se LDK jau din adresat dhe...

Ministri detyrohet me heq dorë nga kafeteria e famshme ‘Bon Vivant’...

Agjencia Kundër Korrupcionit (AKK), përmes nji vendimi të publikuem në web-faqen e saj, ka ba me dije se Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka...

Ismajli ‘godet’ LDK’n: S’ishin të gatshëm për Demarkacion, problemet nën Qeverinë...

Nenkryetari i PDK’s, Uran Ismajli, i ftuem ne Rrokum Roll te Televizionit Rrokum ka fole ekskluzivisht per zhvillimet e fundit te partnereve te koalicionit...