Etiketim: ushtria

Te Fundit

Përvëluese me pamjen e saj: Fotot e “bombës” bjonde që kanë me ju lanë...

Trista Mikail, e lindur më 17 korrik 1997, është një modele amerikane. Modelja seksi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve prej tipareve të saj si...

A çuen edhe këto kushte në dorëzimin e Isa Mustafës para Albin Kurtit?

Mbramë u mbajt takimi i radhës mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës, në ranchi'n e këtij të fundit, të cilin palët u munduen me...

Pamjet trishtuese nga momenti kur mjeku vdes mbasi trajtoi pacientin me virus (video)

Sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndrrue jetë mjeku i spitalit Wuhan, Liang Wudong, 62 vjeç, mbas momentit kur përfundoi kontrollen me...