Tema: vdekja

Po shihte film p*rno, shoferi shkel për vdekje kalimtarin (foto)

Nji aksident i randë rrugor i ka marrë jetën nji personi në Shtetet e Bashkueme. Ai u përplas nga nji kerr, shoferi i të cilit...

Vdekja e 11 vjeçarit në Fushë Kosovë, Haradinaj i del në...

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka folë për vrasjen e 11 vjeçarit nga Fushë Kosova. Ai në nji fjalim para mediave në Fushë Kosovë tha...

“Vdekshi”, 41 vjeçari e kall studion e filmave, të paktën 23...

Të paktën 23 veta kanë vdekë dhe dheta të tjerë janë plagosë mbas nji sulmi të dyshuem për vendosje të zjarrit në nji studio...

Reagon ministri Tahiri: Rasti i vdekjes së 11 vjeçarit me u...

Ministri i Drejtësisë, Ableard Tahiri, ka kërkue që rrethanat e vdekjes së të mitunit nga Fushë Kosova me u sqarue deri në fund. Postimi i...

S*ks në dritare, çifti rrxohen nga kati i nandë i banesës!

Nji grue ka humbë jetën mbasi ka ra nga kati i nandë i nji banese, derisa po kryente marrëdhanie seksuale me partnerin e saj. Ngjarja...

E rrallë: 71 vjet të martuem, burrë e grue vdesin në...

Ata kishin 71 vjet që ishin martue, dhe ikën nga kjo botë në nji ditë. Bahet fjalë për çiftin Herbert DeLaigle, 94-vjeçar, dhe Frances...

Prokuroria për vdekjen e 11 vjeçarit: Pati sheja dhune, s’mujm me...

Ditën e djeshme asht gjetë i vdekun nji mitun i moshës 11 vjeçare. Rasti ka ndodhë në Komunën e Fushë Kosovës. Simbas raportimeve, te i mituni...

Flet personi që e gjeti të vdekun fëmiun në nji rrugë...

Nji fëmi u gjet sot pa sheja jete në nji rrugë në Fushë-Kosovë. Policia e ka konfirmue rastin tue e cilësue si vdekje të...

E randë: Gjendet i vdekun në bunarin e shtëpisë nji burrë...

Nji burrë nga katundi Makërrmal i Skënderajt asht gjetë sot pa sheja jete në bunarin e shtëpisë së tij. Rasti për lajmi.net e ka konfirmue...

Vdekje e dyshimtë në Fushë Kosovë, viktima kishte sheja të plagëve...

Sot rreth orës 13:00 në Fushë Kosovë asht gjetë nji person i vdekun. Simbas zadhanëses së Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti,...