Etiketim: vendimi

E Fundit

Bashkia e Tiranës sulmon VV’n: Jeni votue me qeverisë Kosovën, jo me…

Akcioni i mëngjesit të sotëm në zonën e ashtuquejtun të “Astirit” për rrënimin e disa banesave nga autoritetet shqiptare solli përplasje midis policisë dhe...

Vjen ky lajm i keq për Kombëtaren e Kosovës

Futbollisti ma në formë i Kombëtares së Kosovës në futboll, Vedat Muriqi, ka me mungue në dy ndeshjet e radhës kualifikuese të Kosovës. Ky...

Mbas takimit me Macron dhe Vucic, deklarohet Presidenti Thaçi

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, në nji takim të ndërmjetësuem nga Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, ka takue sot edhe Presidentin e...