Etiketim: vendimi

Te Fundit

‘Sulmi’ ndaj Gjykatës Kushtetuese vazhdon edhe nga ministrat e Kurtit

Gjykata Kushtetuese i ka dhanë të drejtë dekretit të presidentit Hashim Thaçi për mandatarin si kryeministër të Avdullah Hotit, por kjo ka ngjallë reagime...

Mbi 1 mijë raste të reja me Coronavirus në këtë vend

Turqia konfirmoi 1 141 raste dhe 28 viktima të reja nga Coronavirusi i ri (COVID-19), tue e çue në 162.120 numrin e përgjithshëm të...

‘Derisa nxehet Golf’i edhe kafen ta vlon’: Kqyreni çka ka ba ky shofer kosovar...

Nji shofer kosovar i ka ba të gjithë me qeshë në rrjetin social Facebook, derisa ka publikue veturën e tij ‘Golf’ tue u dridhë...