Etiketim: veteranet

E Fundit

Jovanovic, politikani serb që e njeh pamvarësinë e Kosovës befason me fjalët për Vucic’in

Politikani i vetëm serb, Cedomir Jovanovic,i cili e njeh pamvarësinë e Kosovës dhe vazhdimisht e mbështet atë, ka reague mbas problemeve me zemër që...

Albin Kurti ka nji premtim për të gjithë bashkëatdhetarët

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka takue në Bruksel nji numër të bashkatdhetarëve, ku ka theksue se ka me pasë lehtësim të votimit...

Kastrati: Isa Mustafa kurrë s’i ka shkue n’shpi Albin Kurtit ose në selinë e...

Politologu Ardian Kastrati, i ftuem në "Momentum" në TV Rrokum ka thane se, LDK dhe VV nuk munden me krijue qeveri stabile tue i...