Tema: viagra

74 vjeçari kosovar vdiq në motel mbasi përdori viagra

Dita e Premte ishte e hidhun për 74-vjeçarin kosovar, i cili kishte vendosë me kalue pak ma ndryshe, ai vdiq në mes të qytetit...

Harrone Viagra’n, gjendet mënyra me shnosh impotencën seksuale

Nji injektim i vetëm i qelizave staminale mundet me qenë nji kurë afatgjate për impotencën, njoftojnë shkencëtarët. Ata testuen terapinë me qeliza staminale te...

Kremi që ka me konkurrue Viagra’n, por ka nji problem të...

Nji kompani britanike pretendon se ka krijue nji krem të ri, i cili ka me i ba konkurrëncë Viagra's, por me efekte ma të...

Harroni viagren, qe çka ju ban me qenë në formë tanë...

Tash, simbas shkencëtarëve, mundeni me e përmirësue performancën e penisit dhe qëndrueshmëninë seksuale me vetëm nji përbamës. Problemet me ereksion janë problem në rritje, dhe...

Ka pi Viagra 10 herë ma shumë se sa duhej, e...

Nji burrë që konsumoi shumë sildenafilin, përbamës aktiv në Viagra përfundoi me probleme serioze në shikim. Ai pinte nji shishe me ilaçin e langshëm (10...

Mos përdorni ma viagra, ky asht langu natyral i cili ka...

Problemet seksuale janë të shprehuna te shumë njerëz por sigurisht me përparimin e mjekësisë edhe këto probleme kanë fillue me qenë të shërueshme dhe...

Viagrat po i ngulfatin amerikanët

Administrata amerikane e ushqimit dhe drogës ka lëshue të Ejten nji letër paralajmëruese për kompaninë Hello Cig Electronic Tech me bazë në Kinë për...

E përdorim të gjithë në shtëpi, por ky produkt mundet me...

Nji dozë vaj ullini mundet me qenë ma e mirë se vigra për performancën e mashkujve në seks sugjeron nji studim i ri. Shkencëtarët nga...

Vaji i ullinit ma i mire se “Viagra”!

Vaji i ullinit del se asht ma i mire se "Viagra", thone shkencetaret. Nji studim me ma shume se 600 mashkuj, te cilet kishin konsumue...

Kjo ju ndihmon me ba seks tanë natën! (kujdes, foto +18)

Tash, simbas shkencëtarëve, mundeni me e përmirësue performancën e penisit dhe qëndrueshmëninë seksuale me vetëm nji përbamës. Problemet me ereksion janë problem në rritje, dhe...