Tema: Victoria Secret

Kjo asht engjellusha e re e Victoria Secret! (foto+video)

Barbara Palvin, manekenja hungareze, asht shpall Victoria's Secret Angel, per sezonin e ri te kesaj kompanie. Lajmin e ka ba te ditun vet modelja. "Engjujt" jane...

A e keni pa shfaqjen kineze simbas stilit te ‘Victoria’s Secret...

A keni pa se qysh bahet shfaqja kineze simbas stilit 'Victoria's Secret' në Chengdu. Shihni fotot e maposhtme:  

Këto janë pushimet ma seksi që keni pa najherë (foto +18)

Engjëjt e Victoria’s Secret kanë ‘pushtue’ ishullin Bahamas. Krejt me bikini nga Bella Hadid, Emily Ratajkowski, Elsa Hosk dhe Alessandra Ambrosia bukuroshet kalojnë kohë tue...

S’ka dyshim, kjo asht sfilata ma seksi n’planet! (foto +18)

Asht ajo kohë e vitit kur bota mban frymën mbasi parakalojnë “engjujt”. Bahet fjalë për sfilatën ma të pritun në botë, ata të ‘Victoria’s Secret’. Supermodelet...

Njihuni me 4 modelet ma seksi të ‘Victoria’s Secret

Janë të famshme për arsyen e thjeshtë se janë disa nga femnat ma seksi në botë. Katër nga modelet ma të mira të “Victoria’s...

Fotografi topless nga engjëjt e Victoria Secret

Dy nga engjëjt e Victoria Secret, Candice Swanepoel dhe Behati Prinsloo, e kanë shfaq figurën e tyne të mrekullueshme në rroba banje. Këto dy bukuroshe...