Tema: video

Video që tregon mashtrimet spektakulare të Rrahim Hashimit dhe Kadri Rexhepit...

Rrahim Hashimi e Kadri Rexhepi kishin arritë që për disa muej me mashtrue në mënyrë klasike Faton Dalladakun lidhun me spitalin në oborrin e...

“Kur kemi me nxjerr videon porno që e kemi bashkë?” –...

Modelja Oriola Marashi asht tejet aktive në rrjetin social “Instagram”, ku nuk ngurron me postue herë mbas here fotografi provokuese e epshndjellëse. Së fundmi ka...

Detaje tronditëse nga video që shkundi Austrinë (video)

Detaje të tjera kanë dalë në publik mbas videos që tronditi qeverinë e Austrisë, ku zavendës kancelari Johann Goutenus, shihet tue ba pazare me...

Tri goditjet për me ndal Kadri Veselin: Haga, foto e rreme...

Këshilltari politik i kryetarit të Kuvendit Kadri Veseli, Blerim Latifi, thotë se shefi i tij së fundmi ka marrë tri goditje jo të rastësishme. Shkrimi...

Hajna t’armatosun filmohen tue vjedhë nji kompani në Drenas, pamjet nga...

Tre persona të armatosun dhe të maskuem kanë vjedhë pare dhe kanë shkaktue dame të mëdhaja në nji kompani në Drenas (emën i njoftun...

“Nuk më mjafton rroga në shtet, prandaj deshem në internet” (foto...

Nji punëtore e administratës së komunës La Plata në Argjentinë asht ba e famshme për videot erotike që shpërndan. 28-vjeçarja, Sonia Pellizzari asht shprehë...

Gafa e shkollës, publikon videon e nji pornostare (foto)

Nji shkollë e mesme asht kritikue për postimin që bani në Twitterin e saj zyrtar, tue postue nji video të papranueshme. Gjimnazi në Kent...

Rita Ora sjell pamje ekskluzive nga mbrapaskenat e xhirimeve të kangë...

Kangëtarja kosovare me famë botnore, Rita Ora, dje ka publikue projektin e ri “R.I.P”, në duet me Sofia Reyes dhe Anitta. Ndërkaq sot, për të...

Mediave iu kërkohet m’i hek videot e sulmit terrorist në Zelanden...

Qeveria e Mbretnisë së Bashkueme iu ka kërkue të gjitha mediumeve që t’u shmangen videove që shfaqin sulmin e tmerrshëm ndaj myslimanëve në Zelandën...

Del video: Ky asht momenti kur kerri godet për vdekje kambësorin...

Nji person ka humbë jetën si pasojë e përplasjes mes dy kerreve në katundin Shtedim të Podujevës. Bahet e ditun se automjetet kishin orë që...