Etiketim: VV

Te Fundit

Policja Bllaca qëndroi 3-4 orë mes kufomave, qe kur e kishte paramendue vrasjen?

Valdete Bllaca kishte arritë që tezen me bashkëshortin e saj mos me i lanë me hy mbrenda shtëpisë dhe me i pa të vdekun,...

Këta janë kryetarët dhe nënkryetarët e 14 Komisioneve Parlamentare

Në seancën e 13 Frorit asht vendosë që Lëvizja Vetëvendosje, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Partia Demokratike e Kosovës me i kryesue nga tri...

E pranon Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Qalaj: Kemi rreth 100 policë me probleme...

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, e ka konfirmue se ka rreth 100 policë që kanë probleme psikike, por që të...