Etiketim: VV

Te Fundit

PDK: Të vonueme dhe të mangëta masat ekonomike të Qeverisë së shkarkueme, po rrezikohet...

"Mbas rrximit me 82 vota në Kuvend, Qeveria në ikje e Republikës së Kosovës, prezentoi nji pako të vonueme e të mangët, të masave...

Smakaj: Pse i kam kcye n’qafë Albinit?

Driton Smakaj Pse i kam kcye n'qafë Albinit? Nëse Albini deklarohet publikisht që nuk u ka dhënë instruksione konkrete militantëve për pikat si më poshtë, edhe...

Bardhyl Meta: Albin Kurti e Vjosa Osmani me ju kërkue falje Kosovës e shqiptarëve

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bardhyl Meta, përmes nji shkrimi i ka quejt kryeministrin, Albin Kurti, dhe zavendëskryeministrin, Haki Abazi, të qeverisë në...