Etiketim: VV

Te Fundit

Kurti dhe Thaçi s’i flasin njani-tjetrit (video)

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njiherit pretendenti kryesor për kryeministër, Albin Kurti nuk e ka ndërmend assesi me i ndreq raportet me presidentin e Republikës,...

Nuk zbatohet ligji për pimjen e duhanit (video)

Rreth 250 milionë euro duhan, kosovarët i tymosin në vit. E, sa kanë fillue temperaturat e ulëta duhanpimësit po e shkelin me të madhe Ligjin...

Thaçi: Adresa e zgjidhjes së ngërçit asht te VV, por…

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka deklarue se adresa e zgjidhjes në të cilën ndodhet vendi asht te partia fituese e zgjedhjeve. “Ajo që duhet...