Etiketim: Xherdan Shaqiri

Te Fundit

Femnat betohen për këtë gja nëse ndodhë gjatë seksit (foto 18+)

Femnat betohen në këtë ndjenjë të papërshkrueshme gjatë seksit, ndërsa secili mashkull kishte me dashtë me përjetue këtë!Orgazma femnore asht nji temë që vazhdimisht...

Vucic: Mbas COVID-19 na pret Kosova

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka thanë se mbas tejkalimit të pandemisë me COVID-19 do t’i duhet me u marr me çashtje të vështira....

Mbi 1 mijë raste të reja me Coronavirus në këtë vend

Turqia konfirmoi 1 141 raste dhe 28 viktima të reja nga Coronavirusi i ri (COVID-19), tue e çue në 162.120 numrin e përgjithshëm të...