Tema: yjet

Yjet seksi shtrihen n’krevet: Cila ju duket ma seksi? (kujdes, foto...

Shumë yje preferojnë me ba foto të nxehta nga kreveti. Këto foto po pushtojnë rrjetet sociale. Shihni ma poshtë nji fotogaleri. Cila asht foto ma e nxehtë...

11 yjet që munden me u transferue pa pare në fund...

Emnat e 11 lojtarëve që kanë me qenë të lirë në fund të këtij sezoni: David de Gea (Man Utd) Toby Alderweireld (Tottenham) David Luiz (Chelsea) Nacho Monreal...

Trendi i ri i yjeve, tranim përnime (kujdes, foto +18)

Në Britani ka fillue nji trend i ri që të përhapet tue tronditë jo pak konservatorët në fushën e modës. Korsetë gjysë transparente janë ato...

Yjet “tranohen” krejt, tregojnë qëllimisht buzët e vaginës (kujdes, foto +18)

Të tjerë yje të njoftun të skenës dhe ekranit kanë vazhdue me ekspozue atë që njihet si ‘gunga e gamiljes’. Bahet fjalë për rastet kur...

Keni m’u ‘shokue’ sa fitojnë yjet me Instagram? Qe 10 ma...

Kylie Jenner sjell në shtëpi 1 milion dollarë për çdo shkrepje. Mbas saj, Selena Gomez dhe Cristiano Ronaldo. Kylie Jenner Klani Kardashian-Jenner tejkalon renditjen e yjeve...

Yjet shtyhen kush i ka ma të ngushta, këto janë të...

Yjet bajnë gara se kush vesh brekë sa ma të vogla, derisa postojnë fotot e tyne në rrjetet sociale. Se cilat ishin brekët ma seksi...

Yjet seksi të ‘Love Island’ që e bajnë ‘prush’ Majorkën! (foto...

Yjet e “Love Island” Amber Davies, Gabby Allen dhe Gjeorgji Harrison, u mblodhën në nji parti në nji pishinë në Majorka. Treshja shijoi nji ribashkim...

Yjet po shtyhen kush i ka ma të ngushta, këto janë...

Yjet bajnë gara se kush vesh brekë sa ma të vogla, derisa postojnë fotot e tyne në rrjetet sociale. Se cilat ishin brekët ma seksi...

Shihni qysh po ‘harbohen’ modelet në Kanë (foto +18)

Yjet e “showbiz” ja kanë msy Festivalit të Filmit në Kanë. Prej ditësh modelet ma në zë janë tue e shijue Francën. Së fundmi, ishte radha...

Kush janë yjet ‘seksbomba’ që promovojnë kofshet e trasha! (foto +18)

Vitin e kaluem nisi nji trend i ri shqetësues, ai i hapsinës mes kofshëve. Femnat nisën me postue në rrjetet sociale foto të kofshëve të...