Tema: yjet

Prej çoban te shitës cigaresh, njihuni me shqiptarët që sot janë...

Kur shikon personazhin tënd të preferuem shqiptar në televizion apo revista, asht paksa e vështirë me besue se ata kanë qenë njerëz, që bënin...

Nis zhegu, yjet provokojnë me tato intime, ky asht trendi i...

Zhegu ka nis tashma dhe mundeni me shijue pllazhin. Asht koha për me tregue ma shumë lëkurë. Shumë vajza kanë nxitue me ba tatuazhe në vende...

Pushimet nisën, mos i huqni këto skena seksi nga pllazhi (foto...

Edhe pse temperaturat nuk janë ende për pllazh, yjet kanë nis pushimet. Tendenca e këtij viti duket se kanë me qenë bikinit minimalistë. Duket se çdo...

Yjet bajnë gara kush i ka ma të ngushta, këto janë...

Yjet bajnë gara se kush vesh brekë sa ma të vogla, derisa postojnë fotot e tyne në rrjetet sociale. Se cilat ishin brekët ma seksi...

Mos i huqni këto pamje, qe qysh u cullakuen yjet në...

Ashtu siç ndodh çdo vit, ceremonia e çmimeve Oscar eklipsohet nga veshjet dhe komentet për femnat ma të bukura në tapetin e kuq. Këtë herë...

Këta janë yjet e famshëm që e nisën karrierën si punëtorë...

Sot ata janë të famshëm, të suksesshëm, dhe shumë të pasun. Por jeta nuk ka qenë gjithmonë fushë me lule për këto personazhe. Përpara se të...

Tendenca e re erotike e yjeve… ‘vdesin’ me e nxjerr…(foto +16)

Edhe Pamela Anderson, tashma 50 vjeç, e pëlqen nji fustan të tillë. Po bahet modë që yjet të veshin fustane të çame deri nalt kofshës. Tendenca...

Pa censurë, kur yjet duen me tregue gjithçka veç me të...

Nëse keni ftoftë, këto foto kanë me jua ngritë temperaturat. Yjet e kanë ba të rrugës me ekspozue trupin e tyne vetëm me të mbrendshme. Nuk...

Mbani frymën: Skandalet e yjeve, ekspozojnë ma shumë se ç’duhet në...

Yjet janë mes presionit m’u dokë sa ma mirë në publik. Por, incidentet janë diçka thuejse t♪7 zakonshme. Kjo sidomos për shkak se veshjet po bahen...

Cullak dhe të nxehta: Yjet që kanë dalë qysh i ka...

Ky koleksion ka me jau ngritë temperaturat. Ai përmban disa prej yjeve që kanë vendosë të deshen plotësisht. Ashtu siç i ka ba nana, ato na...