Etiketim: yjet

Te Fundit

Hoti takohet me Macron në Paris

Ka përfunduar takimi ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti dhe presidentit të Francës, Emmanuel Macron.Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, Xhavit Beqiri, këshilltar për...