Etiketim: yjet

E Fundit

Haradinaj merr vendim: 28 Nandori, ditë pushimi në Kosovë (dokument)

Ramush Haradinaj, kryeministri në detyrë, ka marrë vendim që 28 Nandori, me u shpall ditë pushimi në territorin e Republikës së Kosovës. Shkrimi i plotë: Me...

Reagon MKRS: Stadiumi Kombëtar i Kosovës ka me u ndërtue në Drenas, këto janë...

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ka sqarue vendimin e marrë para do kohe për ndërtimin e Stadiumit Kombëtar në Korreticë të Drenasit. Sqarimi për...

“Asht kokrra e kurv*s që veç seks don”, Kejvina Kthella i përgjigjet kritikëve me...

Modelja e njoftun, Kejvina Kthella, asht tashma në qendër të mediave. Mbas lidhjes së saj me Redjan Rrajën ajo asht ba edhe pjesë e hetimeve...