Etiketim: zaev

Te Fundit

Infektologu Ahmeti jep lajmin e madh, tregon se a ka me pasë valë të...

Infektologu Salih Ahmeti, ka dhanë nji deklaratë lidhun me zhvillimet e fundit rreth pandemisë dhe zanave të kthimit të Coronavirusit si valë e dytë...

Thaçi: Kurti ka uzurpue zyrën e kryeministrit edhe mbas dy shkeljeve të randa kushtetuese

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka deklarue se Albin Kurti ka uzurpue zyrën e kryeministrit edhe mbas dy shkeljeve të randa kushtetuese dhe po...

Modelja shfrenon imagjinatën: Fotot ma ‘përvëluese’ të saj (foto)

Vivien Rubin asht nji nga modelet ma të nxehta të Instagramit.Rubin shfernon fantazinë e çdo mashkulli me linjat e saj super perfekte....