Etiketim: zbulimi

Te Fundit

Gjykata Speciale e çon edhe nji ftesë

Emrush Xhemajli ka njoftue se me 24 Kallnor 2020, ka marrë ftesë me shkrim nga Zyra e Prokurorit të Specializuem me shkue në Hagë...

Ismaili: Glauk Konjufca me u shkarkue, inspiroi dhe rekrutoi fanatikët e Vetëvendosjes të “Syrit...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili, kërkon shkarkimin e kryetarit të Kuvendit Glauk Konjufca, për shkak të lidhjeve të tij...

Luana Vjollca me poza provokative nga kreveti (foto)

Luana Vjollca ka nda me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat vuni në pah format trupore.