Wednesday, 20 June 2018

Rusia shkatërron Egjiptin, siguron kalimin e grupit

Rusët mposhtën Egjiptin me rezultat të pastër, 3:1. Rusia ka shënue fitore edhe në ndeshjen e dytë të Botnorit. Gollat i realizuen Fathi (autogoll), Cheryshev dhe...

Rrokum.TV Live

Lajmet Qendrore

video

SOT ne RROKUM (15. 06. 2018)

Shneta

Sport

Opinion

Sene Vene

Në Fokus

Përzgjedhja e Editorit

Jetë o Jetë

Rrokum.TV