Etiketim: kufijt

E Fundit

Nxjerret nga deti ne Durres kufoma si nga filmat me Mafian!

Durresin e ka trondite nxjerrja e nji kufome, te pshtjellun ne najllon, nga peshkataret ne det. Viktima asht e seksit mashkull dhe asht gjete rreth...

Kqyreni qysh vepron policja ndaj huliganit te armatosun! (video-kujdes!)

Kjo police braziliane, e cila u gjend ne momentin kur nji huligan deshti me revole me e plaçkite nji vajze, ishte ne veshje civile...

Qysh u zhduk Fishta dhe Malëshova nga botimet e diktaturës

Ndalimi i veprave! Stalinizmi e konsideron katolicizmin gegë, si kryearmikun e vet. Fishta ndalohet, sepse është përfaqësuesi kryesor i katolicizmit. Arsyeja e vërtetë me të...