Etiketim: shba

E Fundit

Shitja e Aseteve 49 (video)

Agjencia Kosovare e Privatizimit sot po e mbanë ceremoninë e hapjes së ofertave të shitjeve përmes Likuidimit nr.49. Pranimi i ofertave ka nisur nga ora...

“Nuk duhet Serbia me marr diçka ne Bosnje, tash kur ka me humbe Kosoven”

Kreu i Dhomës së Popujve në Asamblenë Parlamentare të Bosnjë e Hercegovinës (BH), Bakir Izetbegovic, kërkon që marrëveshja Kosovë-Serbi mos me pase implikime në...

Përfundon takimi, Pompeo: Qe çka biseduem me Vucic (foto)

Ka përfundue takimi në New York takimi mes presidentit të Serbisë, Aleksandar Vucic, dhe sekretarit të shtetit amerikan, Mike Pompeo. Kjo asht ba e ditun...