Hoti takohet me Macron në Paris

Ka përfunduar takimi ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti dhe presidentit të Francës, Emmanuel Macron.Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, Xhavit Beqiri, këshilltar për...

Rrokum.TV Live

TARGET

Shneta

Sport

Opinion

Sene Vene

Në Fokus

Përzgjedhja e Editorit

Jetë o Jetë